SCHEUCHER MULTIflor

Dřevěné dvouvrstvé podlahy SCHEUCHER MULTIflor

Dřevěné podlahy MULTIflor® vznikly spojením toho nejlepšího, co nabízí 2 - vrstvé a 3 - vrstvé podlahy. Při nízké stavební výšce je zachována nášlapná vrstva 3,6 mm, to vše se zámkovým spojem NOVOLOC 5G a v široké atraktivní nabídce povrchových úprav a barev.

MULTIflor® naprosto splňuje veškeré požadavky moderních stavebních technologií. Široký sortiment nejoblíbenějších druhů a barev podlah Scheucher, jak v provedení prkno a parketa, tak včetně možnosti pokládky do tzv. „francouzského stromečku“. 

Maloobchodní ceník podlah SCHEUCHER MULTIflor ke stažení

Akční nabídka SCHEUCHER MULTIflor

Méně je více

Nízká stavební výška 9,8 mm je revolucí sama o sobě. Díky ní lze pokládky realizovat bez zbytečně velkých výškových rozdílů mezi dřevěnou podlahou a ostatními podlahovinami, jako jsou například laminátové podlahy, dlažby apod.

Dřevěnou podlahu MULTIflor® lze také vícekrát renovovat. Ač se snížila celková výška podlahy na 9,8 mm, nášlapná vrstva 3,6 mm byla zachována.

Velký výběr dřevěných podlah MULTIflor® firmy Scheucher

Vybrat si můžete z těchto dřevin: dub (včetně pařeného a kouřového), americký ořech, buk pařený a jasan, které prakticky patří mezi nejprodávanější druhy podlah Scheucher. V nabídce jsou jak klasická parketová provedení, tak čtyři různé formáty prken či exkluzivní parkety, které se pokládají do tzv. francouzského stromečku (2 formáty - 9.8x140x500 mm / 60° a 9.8x140x740 mm / 45°), který je tak poprvé dostupný s technologií NOVOLOC 5G. Samozřejmostí je velký výběr povrchových úprav a barev, které opět patří k těm nejprodávanějším z nabídky dřevěných podlah Scheucher.   

Snadnější pokládka

Tato novinka přináší spoustu benefitů jak pro uživatele podlahy, tak pro profesionální kladeče. Zákazník shánějící 2 – vrstvou podlahu má nyní konečně k dispozici velmi široký výběr podlah, dřevin a barev. Získá ideální podlahu na podlahové vytápění díky nízkému tepelnému odporu (RT = 0,058m²K/W) a přitom nemusí slevovat ze svého výběru. Podlaha má navíc stejnou výšku jako například keramická dlažba. Podlahu je potřeba celoplošně přilepit k podkladu, tudíž kladeč nepřijde o svoji práci, tu mu naopak výrazně zjednoduší zámkový spoj NOVOLOC 5G. Tato technologie umožní zrychlit pokládku a hlavně zlepšit výsledný vzhled podlahy – jednotlivé lamely jsou spojeny perfektně a beze spár, a to i na krátkých stranách lamel. Toto platí též pro pokládku parket do tzv. „francouzského stromečku“. 

Skladba podlahy MULTIflor®

1) Povrchová úprava Tenseo nebo Seda (lak nebo voskový olej)
2) 3,6 mm silná nášlapná vrstva z ušlechtilého dřeva
3) zámkové spoje jsou napuštěny impregnací, která je chrání proti vlhkosti a aby se zabránilo vrzání
4) 6,2 mm silná deska z březové překližky lepenou pěti vrstvami vodovzdorného lepidla

Další informace najdete také v publikovaném článku

SCHEUCHER MULTIflor – stabilní a kvalitní třívrstvá či dvouvrstvá dřevěná podlaha

Objevte novou generaci dřevěných podlah

Kompletní nabídku dřevěných podlah SCHEUCHER Multiflor najdete ve vzorkovně naší společnosti na Praze 6.

Zpracovávám...
Napište nám

string(39) "Unable to load the requested file: .php"