PŮJČOVNA

Půjčování brusných strojů

Klíčem k perfektně vybroušenému povrchu podlahy je důležitý správný vhodných brusných strojů. A tak pro zákazníky, kteří nemají vlastní brusku, nebo pro kutily, kteří si chtějí svou dřevěnou podlahu sami zrenovovat půjčujeme profesionální brusné stroje. S našimi brusnými stroji pokryjete kompletní technologický postup při broušení dřevěných podlah. V naší nabídce brusných strojů k zapůjčení naleznete:

Ceník půjčovny brusek

Bona Buffer

Rotační bruska Bona Buffer / BonaFlexiSand 1,5 / 1,9
Universální talířová bruska určená k mezibroušení laku, broušení nových parket a renovaci starých dřevěných podlah. Osvědčila se rovněž pro vyrovnání betonových a cementových podkladů pod dřevěné podlahy nebo k odstranění zbytků lepidel po strhnutém koberci či PVC. K brusce je možné zapůjčit velmi výkonné odsávání s krytem Bona DCS. Novinkou v půjčovně je čyřotoučvý unašeč smirků Bona PowerDrive.

Bona Belt

Válcová bruska Bona Belt
Pásová bruska určená k úpravě malých i velkých ploch. Vedle příslovečné hospodárnosti a kvality dosahované optimálním výkonem, stojí též za zmínku časově nenáročná výměna brusného pásu. Agresivita brusného válce a vysoký brusný výkon je dosažen speciálním profilováním tlustého pryžového obložení.

Bona Edge

Okrajová bruska Bona Edge 230 / 330 , krátké / dlouhé rameno
Ideální bruska na okraje pro broušení všech okrajových oblastí bez přídavných prvků. Tento stroj má integrované pracovní osvětlení, které umožňuje osvětlit plochu v oblastech stěn a rohů místností, takže jsou zaručeny optické předpoklady pro bez přechodový brus.

Lagler Trio

Vysoce výkonný vysavač Bona DCS
Vysoce výkonný systém vysávání podlah, který lze připojit ke všem druhům brusek a zaručuje tak zcela bezprašné broušení. Vysavač Bona DCS lze snadněji přepravovat díky ergonomickému madlu s velkým pojezdovým kolečkům.

Lagler Trio

Čistící Stroj Bona Power Scrubber
Kompaktní, výkonný čistící stroj pro čištění všech typů podlah v interiéru i exteriéru. Pomocí čističe Bona Deep Clean Solution odstraníte i ty nejodolnější nečistoty a špínu z dřevěných podlah – jednoduše a rychle. Dva protiběžné válce čistí do hloubky a poradí si i s nerovnou a kartáčovanou podlahou.

Lagler Trio

Tříkotoučová bruska Lagler Trio
LÄGLER TRIO je zvláštní víceúčelová bruska pro prakticky orientovaného uživatele v profesionálním opracovávání a sanaci podlah. Silný motor pro snadný výkon a moderní, lehké materiály pro mobilní použití se spojují v jedinečný koncept se zvýrazněným designem.

Dále půjčujeme celou řadu drobného nářadí od brusek na beton, válců na PVC až po úhlové pily. viz. maloobchodní ceník.

Zpracovávám...
Napište nám