PŮJČOVNA

Půjčování brusných strojů

Klíčem k perfektně vybroušenému povrchu podlahy je důležitý správný vhodných brusných strojů. A tak pro zákazníky, kteří nemají vlastní brusku, nebo pro kutily, kteří si chtějí svou dřevěnou podlahu sami zrenovovat pronajímáme profesionální brusné stroje. S našimi brusnými stroji pokryjete kompletní technologický postup při broušení dřevěných podlah.

Ceník a podmínky půjčovny 2021

V naší půjčovně brusných strojů naleznete:


Rotační bruska Bona Buffer / BonaFlexiSand 1,5 / 1,9
Universální talířová bruska určená k mezibroušení laku, broušení nových parket a renovaci starých dřevěných podlah. Osvědčila se rovněž pro vyrovnání betonových a cementových podkladů pod dřevěné podlahy nebo k odstranění zbytků lepidel po strhnutém koberci či PVC. K brusce je možné zapůjčit velmi výkonné odsávání s krytem Bona DCS. Novinkou v půjčovně je čyřotoučvý unašeč smirků Bona PowerDrive

  

 

Válcová bruska Bona Belt

Válcová bruska Bona Belt
Pásová bruska určená k úpravě malých i velkých ploch. Vedle příslovečné hospodárnosti a kvality dosahované optimálním výkonem, stojí též za zmínku časově nenáročná výměna brusného pásu. Agresivita brusného válce a vysoký brusný výkon je dosažen speciálním profilováním tlustého pryžového obložení.
Okrajová bruska Bona Edge 
Ideální bruska na okraje pro broušení všech okrajových oblastí bez přídavných prvků. Tento stroj má integrované pracovní osvětlení, které umožňuje osvětlit plochu v oblastech stěn a rohů místností, takže jsou zaručeny optické předpoklady pro bez přechodový brus.

 
Vysoce výkonný vysavač Bona DCS

Vysoce výkonný systém vysávání podlah, který lze připojit ke všem druhům brusek a zaručuje tak zcela bezprašné broušení. Vysavač Bona DCS lze snadněji přepravovat díky ergonomickému madlu s velkým pojezdovým kolečkům.Čistící Stroj Bona Power Scrubber
Kompaktní, výkonný čistící stroj pro čištění všech typů podlah v interiéru i exteriéru. Pomocí čističe Bona Deep Clean Solution odstraníte i ty nejodolnější nečistoty a špínu z dřevěných podlah – jednoduše a rychle. Dva protiběžné válce čistí do hloubky a poradí si i s nerovnou a kartáčovanou podlahou.
Tříkotoučová bruska Lagler Trio
LÄGLER TRIO je zvláštní víceúčelová bruska pro prakticky orientovaného uživatele v profesionálním opracovávání a sanaci podlah. Silný motor pro snadný výkon a moderní, lehké materiály pro mobilní použití se spojují v jedinečný koncept se zvýrazněným designem.

Dále půjčujeme celou řadu drobného nářadí od brusek na beton, válců na PVC až po úhlové a pokosové pily.

Pokud tedy hledáte možnost pronájmu brusek na podlahy a dalšího příslušenství, kontaktujte naši půjčovnu!

Zpracovávám...
Napište nám