Megawood

Venkovní terasa Megawood - jako ušlechtilé dřevo - jen lepší

Díky dlouholetému výzkumu jsme dokázali vyvinout nedostižné materiálové vlastnosti a stálý, recyklovatelný přírodní materiál jako základ pro naše prkna pro chůzi na boso megawood®. V každém kousku megawood® se skrývají všechny naše zkušenosti – přirozeně „Made in Germany“.
megawood® nastavuje nová měřítka ve výstavbě teras.

Megawood® vypadá jako dřevo, na dotyk je jako dřevo, je zpracovatelný jako dřevo, je ale ušlechtilejší, bezproblémovější a trvalejší než dřevo.

V materiálu megawood® se snoubí přírodní produkt dřevo s inovativní polymerovou technologií do jedinečného, ekologického a 100% recyklovatelného přírodního materiálu. Náš dřevěný materiál je díky své výplni z přírodních vláken více než 75 % vhodný pro opravdové venkovní použití. Jeho nedostižně extrémní povrchová tvrdost činí náš materiál velmi odolným proti poškrábání a dává mu dlouhou životnost. Je prakticky bez třísek a mimořádně snadno se udržuje. Prkna pro chůzi na boso megawood® spojují pozitivní vlastnosti dřeva s tím nejlepším z moderního výzkumu polymerů. megawood® vám nabízí kompletní a bezkonkurenční program masivních prken s početnými jedinečnými patentovanými povrchy.

Terasy Megawood - nejvyšší kvalita

Megawood® nastavuje nová měřítka ve výstavbě teras: Ekologicky hodnotně díky technickému pokroku, vysoké kvalitě, ušlechtilým povrchům a velkému počtu možností uspořádání. Prkna pro chůzi na boso megawood® jsou vyráběny na nejmodernějších, celosvětově jedinečných výrobních zařízeních až ze 75 % přírodních vláken. Dřevná vlákna pocházejí z lesních porostů s udržitelným lesním hospodářstvím, které díky transparentnímu a nezávislému systému pro zajištění udržitelného lesního hospodářství získaly certifi kát PEFC. Certifi kát PEFC celosvětově platí jako „TÜV pro les“. Celá výroba produktu, od suroviny až po k použití připravený konečný produkt, je certifi kována a kontrolována nezávislými znalci.

V případě zájmu o venkovní terasu megawood nás neváhejte kontaktovat!

Zpracovávám...
Napište nám