Masivní dřevěné terasy

Dřevěné terasy tvoří nejpřirozenější přechod mezi interiérem a exteriérem domu. Opticky rozšiřují obytný prostor až do venkovní zeleně. Toto spojená v každém vyvolá příjemné pocity relaxace a spojení s přírodou. Podlahy na terasy ze dřeva jsou navíc velmi příjemné na bosé nohy, a to jak v horkých letních dnech, tak i v chladnějším počasí. Dřevěné terasy přenáší vždy takové množství tepla, které potřebujeme pro dobrý pocit a dokonalý komfort.

Z našeho sortimentu dřevěných masivních teras si můžete vybrat například venkovní rošty REAL DECK, DLH, BANGKIRAI, BUKIT, MERBAU, IPE, MASSARANDUBA, TEAK a další. Stačí navštívit podlahový show room na Praze 6, kde Vám naši odborníci s výběrem vhodné terasové podlahy rádi poradí.

Pokládka dřevěné podlahy na terasu

Ač je pokládka terasové podlahy relativně snadná a nevyžaduje žádné speciální přípravy, doporučujeme ji svěřit do rukou odborníků na dřevěné terasy. Zamezíte tak zbytečným chybám a dalším nákladům, dřevěná terasa vám bude dlouho a dobře sloužit a bude zajištěna i vysoká přesnost pokládky podlahy na terasu.

S pokládkami podlah na terasu máme dlouholeté zkušenosti a v případě zájmu Vám ji rádi zajistíme!

Zpracovávám...
Napište nám