Klasický způsob

Renovace dřevěných podlah klasickým způsobem

Klasický způsob renovace dřevěných podlah je léty ověřená metoda, jak prodloužit životnost Vaší dřevěné podlahy. Aby však renovace skutečně posloužila svému účelu, je třeba provést ji profesionálně. Toho jsme si v naší společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. plně vědomi, a proto k renovaci přistupujeme se vší zodpovědností.

Důkladné vybroušení povrchu

V prvé řadě klademe důraz na poctivé vybroušení povrchu podlahy s využitím kvalitních brusných strojů a brusiva od společnosti Bona, které umožňují vybroušení dřevěných podlah až na holé dřevo a navíc bez prachu!

Volba vhodných prostředků  pro povrchovou úpravu podlah

Od stejného výrobce, který je špičkou ve svém oboru, používáme také kvalitní laky. Správně vybrané a aplikované laky dokážou na dřevěné podlaze zvýraznit všechny její klady. (Nesprávný výběr a použití může mít efekt zcela opačný - může zvýraznit nedostatky a skvrny).

Renovace dřevěných podlah klasickou cestou krok za krokem

1. Vybroušení dřevěných podlah až na holé dřevo
2. Povrchová úprava - základní lak
3. Mezibroušení
4. Povrchová úprava - vrchní lak

Bona technologie kartáčování

Novinkou je také jedinečná technologie kartáčování. Nový unašeč zvýrazní přírodní krásu dřeva a podtrhne tak dramatický vzhled dřevěné podlahy. Systém je vhodný pro použití na již položených dřevěných podlahách nebo je určen pro kompletní renovaci přebroušením, až na holé dřevo.

Jaké změny a výsledky můžete díky renovaci očekávat?

 Jedinečné ošetření dřeva
2-rozměrný efekt
Vytváření kresby dřeva
Zlepšení a zachování vzhledu

V případě dotazů nebo zájmu o renovaci Vaší dřevěné podlahy nás kontaktujte! Zrenovovat dokážeme také elastické podlahy!

Zpracovávám...
Napište nám