Egger

Laminátové podlahy EGGER

V kolekci EGGER PRO máme řadu dekorů s různými povrchy přizpůsobených nejrůznějším požadavkům zákazníků. Těžištěm nabídky jsou oblíbené dubové dekory v různých variantách. Kromě reprodukce dřevin můžete vybírat také z napodobenin kamene a dalších kreativních dekorů. Vhodná volba délky a šířky podlahových desek do značné míry ovlivní dojem, kterým pokoj působí.

Vybrat si můžete ze 2 kolekcí: EGGER PRO LAMINÁT a EGGER ECLIC LAMINÁT

Technologie AQUA+

Nejen variace nabízených dekorů je neméně důležitá i technická vlastnost a využití nejmodernějších výrobních postupů. Kolekce laminátových podlah EGGER zahrnuje podlahy s technologií AQUA+. Podlahy s touto technologií jsou vhodné do vlhkých prostorů jako jsou koupelny, kuchyně nebo chodby, a to až s pětkrát vyšší odolností než klasické laminátové podlahy. Tyto podlahy lze čistit i parním čističem.

Laminátové podlahy EGGER PRO jsou vhodné zejména pro všechny obytné prostory

Povrchy laminátových podlah EGGER se vyznačují mimořádnou odolností. A to mimo jiné i proti silnému slunečnímu světlu. Podlahy EGGER jsou odolné proti UV záření, a díky tomu si trvale zachovávají barevnou stálost

Katalog laminátových podlah Egger 2021

Plánovač podlah Egger

Egger_Logo

Hledáte-li moderní, přitom vysoce odolnou podlahu do Vašeho domu či bytu, laminátová podlah EGGER PRO bude zajisté dobrou volbou.

S jejím výběrem i v případě zájmu i pokládkou Vám rádi pomůžeme. V případě zájmu navštivte náš podlahový show room na Praze 6!

Kromě podlah laminátových máme k dispozici také moderní designové podlahy EGGER PRO COMFORT a EGGER PRO DESIGN

Další informace najdete také v publikovaném článku:

Laminátové podlahy Egger - nový stojan ve vzorkovně Praha 6

Zpracovávám...
Napište nám