ZAHRADNÍK PARKET

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. je profesionální tradiční rodinná firma, která se zabývá prodejem podlah všeho druhu včetně příslušenství a jejich odbornou pokládkou.

Prodej podlah, Praha 6

V široké nabídce podlah společnosti ZAHRADNÍK PARKET najdete mimo jiné dřevěné podlahy (dvouvrstvé a třívrstvé), podlahy z masivního dřeva, klasické parkety, plovoucí, laminátové, PVC a vinylové podlahy, bambusové podlahy a podlahy na terasy. Samozřejmostí je také sortiment podlahové chemie, obvodové a přechodové lišty a mnoho dalších doplňků k uspokojení Vašich potřeb. Vzorkovnu podlah najdete na Praze 6 - Břevnově.

Navštivte podlahový showroom ZAHRADNÍK PARKET v Praze!

Na vlastní oči se přijďte přesvědčit, že paleta nepřeberného množství druhů podlahových materiálů je skutečně pestrá. Nechte se inspirovat příjemným prostředím a využijte poradenských služeb vyškoleného personálu, který Vám ochotně poradí s výběrem vhodné podlahy právě pro Vás! Celé druhé patro vzorkovny je věnováno dveřích PORTA DOORS. Na jednom místě tak můžete podlahu vhodně doplnit také o interiérové i venkovní dveře. A aby byla nabídka skutečně komplexní, vybrat si zde můžete také podlahu na terasu.

Pokládka a renovace podlah profesionálně

Podlahy u nás nejen zakoupíte, ale můžete si objednat realizaci Vaší zakázky od A do Z včetně odborné pokládky. Starší podlahy nemusíte vždy měnit za nové, v mnoha případech se vyplatí jejich renovace, kterou pro Vás rovněž můžeme realizovat.

Půjčovna podlahářských brusek

Disponujeme také širokým spektrem brusných strojů na pokládku a renovaci dřevěných podlah, které půjčujeme nejen podlahářům, ale i případným samokutilům. Zapůjčit si u nás můžete i profesionální čistící stroje na podlahy a vysavače.

Hledáte-li jakoukoliv službu v oblasti podlah - prodej, pokládku či renovaci, obraťte se na společnost ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. z Prahy 6!

Video 20 let na trhu

Informace o nás v Evropské databance               Cerfifikát            spolehliva-firma10