Dveře

Porta Doors

Kdyby se kdokoliv pokusil o zmapování historie dveří, s využitím historických materiálů, technik výroby a stylu, které jsou charakteristické pro dveře v různých místech a době, vznikla by fascinující historie, ve které se společenskopolitické dění často odbývalo za dveřmi, na jejich prahu, nebo někde mezi nimi. Můžeme směle říci, že dveře to je pohybově – plastická idea, jejíž hlavní náplní je oddělovat jednotlivé části od druhých. Mezitím, dveře to není pouze fragment bydlení či veřejných míst: dveře jsou především každodenním společníkem při lidských aktivitách, při práci, při odpočinku, při trávení radostných událostí, při jednáních a v neposlední řadě při rozvíjení mezilidských vztahů. Tento možná nezvyklý pohled na dveře, odkrývá zcela nečekanou funkci v každodenním bytí člověka.

On-line katalog PORTA DOORS 2016 »

Výrobce dveří Porta KMI Poland navazuje na tradici ve výrobě dveří a představuje katalog PORTA DOORS, který Vás uvede do světa nejnovějších stylů, vzorů a technologie výroby dveří. Jsme přesvědčeni, že si z bohaté nabídky vyberete řešení dle Vašich představ, díky kterým vznikne Vaše vlastní historie. Všechny modely reprezentují nejvyšší kvalitu provedení včetně bezproblémového užívání. PORTA DOORS dbá na každý detail konstrukce výrobků a především na Vaši plnou spokojenost, což je satisfakce celého týmu Porta KMI Poland.

Dveře PORTA DOORS neznamenají pouze širokou škálu standardních produktů, ale také dveře na objednávku, které jsou přizpůsobené individuálním potřebám našich klientů. Povrch, design anebo velikost na objednávku v kombinaci s množstvím technických řešení s nejvyššími možnými funkčními parametry jako např. Bezpečnost, zvukotěsnost, odolnost proti požáru, kouřotěsnost, které PORTA DOORS nabízí v rámci certifikátů, umožňující použití dveří PORTA DOORS na prestižních investičních projektech.

Dveře PORTA DOORS se používají v obytných budovách, kancelářích, školách, restauracích, hotelech, nemocničních, zdravotnických centrech, laboratořích, sanatoriích, letištních prostorech a jiných veřejných prostorech. Kvalita použitých materiálů a přesnost výroby jsou základními znaky dveří PORTA .

Naše firma dveře PORTA DOORS nejenom prodává, ale zároveň i odborně montuje certifikovanými pracovníky / montážníky dveří. V naší prodejně najdete vystavené samotné dveře a samozřejmě též odborný výklad našich pracovníků.

ZAHRADNÍK PARKET spol. s r.o
Bělohorská 251/147
169 00 Praha 6

+420 233 355 222
+420 777 688 975
+420 777 688 318
info@zahradnikparket.cz